Zažijte divadlo s babi!

Výbušná směsice divadla, vtipu, hudby, tance, mluveného slova a příjemně stráveného času v divadlech na Malé straně v Praze – tato každoroční událost s názvem Prague Fringe festival je zážitkem na celý život. Každý květen se tento devítidenní divadelní festival koná v historickém centru jednoho z nejkrásnějších měst světa, a vystoupí během něj stovky umělců z celého světa. Jde navíc o největší a nejstarší divadelní festival v angličtině v rámci kontinentální Evropy. 

Každoročně se odehraje více než 200 repríz 40 různých představení, které začínají vždy jinak – od pozdního odpoledne až do nočních hodin. Místem setkávání se pak pro diváky, vystupující i personál stává Fringe Club, který zůstává otevřen až do brzkého rána.

Probíhá od 24. května do 1. června a tento rok začal také nabízet zvýhodněnou nabídku pro babičky, dědečky a jejich vnoučata: kterékoliv vnouče dostane studentskou slevu a všechny babičky a dědečci (i když nejsou starší 70 let) mají nárok na zlevněnou vstupenku. Vstupenky se ale dají koupit jen s předstihem na GoOut, tak neváhejte a mrkněte na kompletní program: bit.ly/2Q3klnQ

Vstupenka za 150,- pro každé vnouče a každého prarodiče!